iPhone’da internet nasıl kapatılır ?

neoorog | 21 Nisan 2012 | apple
mp3 indir


iPhone’da internet kullanmasanız da siz farketmeden internet kullanımınız olabiliyor. Bu yazımızda iPhone’da internet nasıl kapatılır onu göreceğiz.

Benim internet ile işim yok internet’e girmiyorum ben wifi olmayan yerden diye düşünenler olabilir. Bu düşünce ay sonunda gelecek olan faturayla son bulur ve çözüm arayışı başlar.

Bilmelisiniz ki siz iPhone ile internete girmeseniz de oyunların anlık bildirimleri, mail adresiniz, Facebook & twitter gibi uygulamalar anında bildirimleri size iletmek için check işlemi yani kontrol işlemi yaparak internet ile bağlantı kurar.

Bu bildirimleri wifi ile kısıtlamak internet paketi olmayanlar için bir gereksinimdir. Aksi takdirde kabarık faturalarla karşılaşmak daha öncede söylediğim gibi mümkün.

Ayarlar → Genel → Ağ kısımlarına tıklayarak geldiğimizde yukarıdaki resimde gördüğünüz ekran karşınıza çıkacak. Burada 3G’yi kapatırsanız internetiniz EDGE hızında bağlı olacaktır. Tamamen interneti kapatmak için hücresel veriyi kapatın.

Bu kadar. :)


 iphone da internet nasıl kapatılıriphone internet nasil kapatiliriphone internet kapatmaiphone interneti kapatmaiphone da interneti kapatmaiphone internet paketi kapatmaiphonede interneti kapatmaiphone da interneti kapatmakiphonede ınternet nasıl kapatılıriphone internet bağlantısı nasıl kapatılıriphone interneti nasıl kapatılıriphone görme engelli modu kapatmaiphone1 internet paketi açmaipone 3 interneti nasıl açılıyoriphone internet kesiliyorıphone 5 internet bağlantısı açma kapamaiphone 6 internet nasıl kapatırımiphone da internet kapamaiphone kör moduiphone 4 internet kapatmak

Etiketler: , , , , , , , ,

ilgili Konular